O nás

Nabízíme skladové a expediční služby za bezkonkurenční ceny.

Informační grafika

Unikátní on-line systém s možností napojení na Váš e-shop přes API umožňuje okamžité zjištění skladové dostupnosti. Software je speciálně programován na naši zakázku a je tak možné ho dodatečně upravovat.

Skladové prostory se nacházejí v Dobřichovicích u Prahy. Zboží je uskladněno v regálech s 5 policemi, z nichž každá má nosnost 175 kg včetně poslední a je tedy možné využít prostor až do výšky 240 cm. Objem regálu je od 0,729 m3 do max. 0,972 m3.

Pojištění skladových prostor je v základu stanoveno pro jeden subjekt (e-shop) na 50 000 Kč, toto pojištění je zdarma. V případě vyšší hodnoty zboží je možné částku navýšit. Min. cena připojištění však činí 100 Kč / měsíc na hodnotu 100 000 Kč. Vše dle dohody.

Náš systém využívá čárových kódů a čteček, tudíž se minimalizuje chyba lidského faktoru včetně tisku štítků pro přepravce. Objednávky na expedici zboží jsou přijímány do 12 hodin a expedice probíhá tentýž den. Zadání příjemek a výdejek je možné přímo z Vašeho e-shopu přes API nebo pomocí webové aplikace. Automatické odesílání e-mailů zákazníkům a Vám je samozřejmostí. Smlouva s přepravci zůstává v kompetenci e-shopu z důvodu rychlejší platby dobírek přímo na Váš účet. Přes ExpedujemeZaVás.cz nejdou žádné platby od Vašich zákazníků! Fakturaci přepravy i její reklamaci můžete řešit přímo s přepravcem. Celý proces obchodu se tím značně urychlí. Díky naší spolupráci s přepravní firmou GLS jsme schopni Vám nabídnout ceny za balíkové služby od 62 Kč / balík. Náš systém v současné době podporuje odesílání přes GLS, PPL, DPD, Českou poštu a osobní odběry přes Zásilkomat a Uloženku.

Expedované zásilky obsahují: Zabalení, označení štítkem dopravce, předání přepravci, obalový materiál, zaslání e-mailu zákazníkům o odeslání s číslem balíku a odkazem pro sledování.

Nyní jsme rozšířili nabídku o:

  • Rozvoz zboží po Praze týž den od přijetí objednávky
  • Osobní odběr na našem skladě
  • Webová kamera přímo ve skladu

V nejbližší době plánujeme naši nabídku rozšířit o:

  • Odesílání SMS zpráv zákazníkovi o vyskladnění objednávky
  • Hromadná reklama na obalovém materiálu (tašky s potiskem e-shopu, pásky s logem firmy apod.)

Službu Expedujeme Za Vás .cz, poskytuje společnost 90 mm, s.r.o.